Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA INNENWEISS INT. 15 L+AM 4L PROMO

Număr anunț
DA22696930
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682,80 RON
Valoare atribuită
682,80 RON
Data publicării
28.03.2019 08:38
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682,80 RON

din 682,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.