Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie utilaj la 1000 ore + consumabile

Număr anunț
DA22697360
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Furnizor / câștigător
BRAMEC TECH S.R.L. (CUI RO13958391)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.171,50 RON
Valoare atribuită
6.171,50 RON
Data publicării
28.03.2019 09:01
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.171,50 RON

din 6.171,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.