Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor de inclinare biaxial de precizie
- Număr anunț
- DA22695721
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- TOP GEOCART SRL (CUI RO10274542)
- Cod CPV
- 38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.966 RON
- Valoare atribuită
- 20.966 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 16:03
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 16:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.966 RON
din 20.966 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro