Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de reparare a automobilelor

Număr anunț
DA22690252
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
PAMIR TORB MOTORS SRL (CUI 25303344)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
27.03.2019 11:29
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.