Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE DACIA DUSTER MAI 36158
- Număr anunț
- DA22686679
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
- Furnizor / câștigător
- TAMSIRA CXV SERVICE SRL (CUI 34092629)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,97 RON
- Valoare atribuită
- 415,97 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 09:09
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
415,97 RON
din 415,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro