Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte UHT semidegresat 1,8% grasime, 3,2 % proteine, 200ml

Număr anunț
DA22699459
Autoritate contractantă
COMUNA GROZESTI (CUI 4540526)
Furnizor / câștigător
DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.672 RON
Valoare atribuită
3.672 RON
Data publicării
28.03.2019 10:33
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.672 RON

din 3.672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.