Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instruirea personalului privind insusirea notiunilor fundamentale de igiena

Număr anunț
DA22639267
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SINGEORZ-BAI (CUI 28219133)
Furnizor / câștigător
EU-GARDEN SRL (CUI 34912354)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
20.03.2019 11:26
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.