Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector BenQ W1700, Ultra HD 4k, 2200 lumeni, alb
- Număr anunț
- DA22695906
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.915,96 RON
- Valoare atribuită
- 4.915,96 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 16:35
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.915,96 RON
din 4.915,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro