Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier

Număr anunț
DA22701919
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Furnizor / câștigător
DIRIGCONT S.R.L. (CUI 39955399)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
28.03.2019 12:26
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.