Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform OFERTA Nr.64/26.03.2019

Număr anunț
DA22692593
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT ELECTRONIC SRL (CUI RO26484559)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,05 RON
Valoare atribuită
486,05 RON
Data publicării
27.03.2019 13:14
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,05 RON

din 486,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.