Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic

Număr anunț
DA22691988
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
27.03.2019 12:46
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.