Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere tehnica a instalatiilor si echipamentelor in domeniul ISCIR
- Număr anunț
- DA22689148
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- LIV INSTAL S.R.L. (CUI RO13829613)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.600 RON
- Valoare atribuită
- 57.600 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 10:50
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 07:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.600 RON
din 57.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro