Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii organizare Eveniment cultural- vernisaj
- Număr anunț
- DA22700379
- Autoritate contractantă
- MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
- Furnizor / câștigător
- SEMA TRUST CONSULT SRL (CUI 16617372)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 11:18
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.100 RON
din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro