Ofertă acceptată Cumpărare directă

consultanta implementare control intern managerial

Număr anunț
DA22685650
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
Furnizor / câștigător
CABINET AVOCAT AXINTE ROXANA PAULA (CUI 27909518)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
27.03.2019 07:53
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.