Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSULTANŢĂ ÎN AFACERI ŞI ÎN MANAGEMENT ŞI SERVICII CONEXE POR/2017/10/10.1/10.3/7REGIUNI/BI
- Număr anunț
- DA22679844
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL CONSULTING SRL (CUI RO14273957)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 12:07
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro