Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Gradinita nr.2 Fundeni

Număr anunț
DA22700013
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
ALEXANDER S.R.L. (CUI 22703702)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.570 RON
Valoare atribuită
7.570 RON
Data publicării
28.03.2019 11:01
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.570 RON

din 7.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.