Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Afise model 50*70 "Florile Dobrogei"
- Număr anunț
- DA22692241
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST BALADELE DELTEI (CUI 37312362)
- Furnizor / câștigător
- QUICK PRINT SRL (CUI RO37625076)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 12:58
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro