Ofertă acceptată Cumpărare directă

puieti molid apti pentru plantat

Număr anunț
DA22706501
Autoritate contractantă
O.S. CODRII BEIUSULUI R.A (CUI RO18019510)
Furnizor / câștigător
CONSILVA SRL (CUI 23834188)
Cod CPV
03440000-6 · Produse de silvicultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.200 RON
Valoare atribuită
27.200 RON
Data publicării
28.03.2019 16:21
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 17:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.200 RON

din 27.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.