Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE CONGELATA

Număr anunț
DA22696665
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.5 TURNU MAGURELE (CUI 4568225)
Furnizor / câștigător
VALCOSTY DEEA SRL (CUI 36427690)
Cod CPV
03221212-5 · Fasole verde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,40 RON
Valoare atribuită
174,40 RON
Data publicării
28.03.2019 08:20
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,40 RON

din 174,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.