Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA22708353
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.301,40 RON
Valoare atribuită
6.301,40 RON
Data publicării
29.03.2019 09:13
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.301,40 RON

din 6.301,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.