Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie
- Număr anunț
- DA22705548
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TELEORMAN (CUI 12317500)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.554 RON
- Valoare atribuită
- 7.554 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 15:10
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.554 RON
din 7.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro