Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA TOP

Număr anunț
DA22705339
Autoritate contractantă
Comuna Certeze (CUI 3963978)
Furnizor / câștigător
RIVIERA EXPRES S.R.L. (CUI 40448691)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,52 RON
Valoare atribuită
223,52 RON
Data publicării
28.03.2019 14:58
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,52 RON

din 223,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.