Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie PRIN PULVERIZARE
- Număr anunț
- DA22688494
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- SCHIȚCU FLORIN-GRIGORE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30569238)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 10:25
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.700 RON
din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro