Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chitantiere A6 personalizat inseriat - 20 buc. si Registru de casa in valuta autocopiativ - 5 buc.
- Număr anunț
- DA22709933
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE (CUI 27234950)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
- Cod CPV
- 22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,75 RON
- Valoare atribuită
- 205,75 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 10:13
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
205,75 RON
din 205,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro