Ofertă acceptată Cumpărare directă

AFIS FORMAT 40/80 CM APRILIE

Număr anunț
DA22705815
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
Cod CPV
22140000-3 · Pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658 RON
Valoare atribuită
658 RON
Data publicării
28.03.2019 15:25
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658 RON

din 658 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.