Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator original Canon LP-E10 ,4000D
- Număr anunț
- DA22705197
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.210,08 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 14:51
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.210,08 RON
din 1.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro