Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX372 Fir polipropilena 5/0, L=75 ac 18,7 3/8 cerc triunghiular
- Număr anunț
- DA22704962
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,72 RON
- Valoare atribuită
- 114,72 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 14:40
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,72 RON
din 114,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro