Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE SCOALA GIMNAZIALA ABRUD

Număr anunț
DA22705309
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ''AVRAM IANCU'' (CUI 12877744)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,96 RON
Valoare atribuită
347,96 RON
Data publicării
28.03.2019 14:57
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 20:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,96 RON

din 347,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.