Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CARNE SI PROD.CARNE
- Număr anunț
- DA22702736
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
- Furnizor / câștigător
- TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,45 RON
- Valoare atribuită
- 219,45 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 13:03
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,45 RON
din 219,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro