Ofertă acceptată Cumpărare directă

piept pui

Număr anunț
DA22697223
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SOTRON (CUI 18319240)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,15 RON
Valoare atribuită
989,15 RON
Data publicării
28.03.2019 08:54
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,15 RON

din 989,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.