Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat
Cascaval vegetal Del Alpina calup
- Număr anunț
- DA22708121
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 09:02
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105 RON
din 110 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 5 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.