Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PAINE LA TAVA FELIATA SI AMBALATA
- Număr anunț
- DA22707026
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 3 MANGALIA (CUI 29067041)
- Furnizor / câștigător
- AMINA BAKERY SRL (CUI 31231005)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,85 RON
- Valoare atribuită
- 356,85 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 07:37
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356,85 RON
din 356,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro