Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22703661
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR.18 TULCEA (CUI 28630766)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,34 RON
Valoare atribuită
212,34 RON
Data publicării
28.03.2019 13:41
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 07:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,34 RON

din 212,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.