Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine aclorida si franzela alba feliate 300g

Număr anunț
DA22697564
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
VADPAN S.R.L. (CUI RO12527455)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860 RON
Valoare atribuită
2.860 RON
Data publicării
28.03.2019 09:12
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860 RON

din 2.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.