- Număr anunț
- DA22711352
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 581,52 RON
- Valoare atribuită
- 581,52 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 11:12
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
581,52 RON
din 581,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro