Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de inspectie tehnica autovehicule cu M.T.M.A. sub 3.5 T

Număr anunț
DA22710587
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR 2 TG MURES (CUI 4323330)
Furnizor / câștigător
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI RO25672635)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare finală
126,05 RON
Data publicării
29.03.2019 10:40
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.