Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bloc notes

Număr anunț
DA22706723
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
MACH PRINT SRL (CUI RO11573933)
Cod CPV
22816100-4 · Blocnotesuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
28.03.2019 17:17
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 17:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.