Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FO CABLU FIBRA OPTICA SM 4 FIBRE ADSS G657A1 2.4KN
- Număr anunț
- DA22705678
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836 RON
- Valoare atribuită
- 836 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 15:18
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
836 RON
din 836 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro