Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator autocolant A6

Număr anunț
DA22703993
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
35121600-4 · Marcaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91 RON
Valoare atribuită
91 RON
Data publicării
28.03.2019 13:55
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91 RON

din 91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.