Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acoperitori textili pentru pantofi
- Număr anunț
- DA22664367
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BTC GLASS DESIGN SRL (CUI RO12616781)
- Cod CPV
- 18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,25 RON
- Valoare atribuită
- 188,25 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 09:19
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188,25 RON
din 188,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro