Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,5% sub estimat
Achizitionare hartie copiator A4 80G Basic
- Număr anunț
- DA22710270
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 595 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 10:27
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
595 RON
din 650 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.