Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA22707811
Autoritate contractantă
Comuna Boita (Primaria Comunei Boita jud. Sibiu) (CUI 16343285)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,24 RON
Valoare atribuită
517,24 RON
Data publicării
29.03.2019 08:48
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,24 RON

din 517,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.