Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnituri birou

Număr anunț
DA22706091
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GIURGIU (CUI 13606204)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.778,30 RON
Valoare atribuită
5.778,30 RON
Data publicării
28.03.2019 15:42
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.778,30 RON

din 5.778,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.