Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii expertiza planificare strategica

Număr anunț
DA22705393
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
Institute for Housing and Urban Development Studies Romania (IHS Romania) SRL (CUI RO6135554)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.000 RON
Valoare finală
127.000 RON
Data publicării
28.03.2019 15:02
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.