Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII SS

Număr anunț
DA22702256
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu Tecuci (CUI 4322289)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,02 RON
Valoare atribuită
842,02 RON
Data publicării
28.03.2019 12:40
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,02 RON

din 842,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.