Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DE SACI PENTRU DESEURI 240 LITRI PENTRU CMIASVB SA

Număr anunț
DA22697835
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
MEK DECOR TRADE SRL (CUI RO23291855)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.460 RON
Valoare atribuită
5.460 RON
Data publicării
28.03.2019 09:25
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.460 RON

din 5.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.