Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca

Număr anunț
DA22695526
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.G. BIBICESCU MEHEDINTI (CUI 4426492)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260,13 RON
Valoare atribuită
2.260,13 RON
Data publicării
27.03.2019 15:42
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.260,13 RON

din 2.260,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.