Ofertă acceptată Cumpărare directă

registru unic evidenta acte studii inv liceal

Număr anunț
DA22699038
Autoritate contractantă
LICEULTEORETIC VIDELE (CUI 4652740)
Furnizor / câștigător
HIPERBOREA IMPEX SRL (CUI RO4869260)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,28 RON
Valoare atribuită
269,28 RON
Data publicării
28.03.2019 10:14
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,28 RON

din 269,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.