Ofertă acceptată Cumpărare directă

Document cumulativ A3, 14-5-10/c, 25 file/ set, A3

Număr anunț
DA22697061
Autoritate contractantă
Policlinica cu Plata Constanta (CUI 4301472)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
22813000-2 · Registre contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,40 RON
Valoare atribuită
38,40 RON
Data publicării
28.03.2019 08:46
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,40 RON

din 38,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.