Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22710714
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA (CUI 17065446)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI RO27279137)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.754,77 RON
Valoare atribuită
3.754,77 RON
Data publicării
29.03.2019 10:45
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.754,77 RON

din 3.754,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.